EREĞLİ BÜYÜK ZAFER EĞİTİM KURUMLARINDA DEZENFEKTE

EREĞLİ BÜYÜK ZAFER EĞİTİM KURUMLARINDA DEZENFEKTE…
Büyük Zafer Koleji Lise kampüsümüz, Büyük Zafer Ortaokul kampüsümüz ve Büyük Zafer Üniversite hazırlık kurslarında binalarımız baştan boyama işlemine tabi tutulmuş ve dezenfekte işlemleri devam etmektedir.

Ereğli Büyük Zafer Eğitim Kurumları tüm dünyayla birlikte ülkemizin de gündeminde olan koronavirüs sebebiyle rutin endüstriyel temizlik ve dezenfekte sürecine ek olarak, nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte edildi.

Ereğli Büyük Zafer Eğitim kurumları koronavirüs salgını nedeniyle online eğitime geçmek için tüm altyapı çalışmalarını tamamladı. Online eğitim, Büyük Zafer eğitim kurumlarının uzaktan eğitim platformu olan Eğitim kys üzerinden verilecek.
Aldıkları önlemlerle ilgili açıklama yapan Okul müdürü Burak SERPEK şunları söyledi:
Yapılan açıklamaya istinaden alınan önlemlerin hızlandırılması gereği ortaya çıkmıştır. Hem sağlık hem eğitim öğretimin devamı konusunda en hızlı refleks veren kurum olarak bizler de önlemlerimizi alıyoruz, almaya devam edeceğiz. Bu tedbirler kapsamında okulumuz, rutin endüstriyel temizlik ve dezenfekte sürecine ek olarak nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir. Münferit olarak görülebilecek olumsuz durumlara karşı tedbir olarak Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan ‘yeni koronavirüs (covid-19)’ başlıklı broşürü velilerimizle paylaştık. Sağlığa yönelik tedbirlerin yanı sıra okul tatili sürecinde öğrencilerimizin eğitimlerinden geri kalmamaları adına hazırlıklarımızın eksiksiz olduğunu da belirtmek isterim. Okul dışı eğitim öğretim faaliyetlerimiz, dijital ve online ders takip ve uygulamalarımız da bu süreçte ayrıca planlanmış, Eğitim Kys üzerinden ulaşılabilecek şekilde hazırlanmıştır. Alınan geniş çaplı önlemler ve halkımızın bu konuda gösterdiği duyarlılık sonucu ülkemizin bu küresel salgını en hafif şekilde atlatması en büyük temennimizdir. Ereğli Büyük Zafer Eğitim Kurumları ailesi olarak her konuda olduğu gibi toplum sağlığı konusunda da gösterdiğimiz hızlı refleksle örnek bir acil durum yönetim süreci yürütüyoruz. Alınan tüm tedbirlerin toplum sağlığının korunması için atılan önemli adımlar olduğu bu süreçte eğitim kurumu olarak çocuklarımızın ve toplumumuzun sağlığını korumak konusundaki soğukkanlı, bilinçli ve dikkatli duruşumuza ve bu konuda toplumumuza rehberlik etmeye devam edeceğiz.
İlaçlama çalışmalarında gece gündüz demeden yanımızda olan AnatoliaPest firmasına, çalışanlarına ve firma sahibi Muhammet AYTEKİN’e teşekkürü bir borç biliriz.

15 Mart 2020

İlgili Terimler :