BÜYÜK ZAFER KOLEJİ-LİSE

Büyük Zafer Koleji Lise bölümümüz sosyal yönü gelişmiş, toplum içerisinde aktif, kültür seviyesi yüksek, başarılı ve toplumsal değerlerin farkında olan bireyler yetiştirmeyi amaçlar.

Lisemizde idari kadro ve alanında uzman öğretmenler eğitim öğretim etkinlikleri profesyonel bir biçimde yürütür. Ders içi etkinlikler, düzenli deneme sınavları ve sonrasında yapılan etütler ile Büyük Zafer Kolejinin  başarısı her yıl katlanarak artış göstermektedir. Başarılı öğretmen kadrosu ve çalışma sistemi ile  Lisemiz bir çok yeniliğe, il-bölge ve Türkiye birinciliğine imza atmıştır.

Lisemizde başarılı öğrenci profilinin yanında sosyal-dinamik öğrenciler yetiştirmek de öncü olmaya devam etmektedir. Büyük Zafer Lisesinde öğrencilerin bireysel yeteneklerini sergileyebilecekleri ve geliştirebilecekleri sınırsız imkanlar mevcuttur.

Büyük Zafer Koleji Lise bölümümüzde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada en iyi şekilde yetiştirdiği öğrencilerini Türkiye’nin en gözde seçkin üniversitelerine göndermeye devam edecektir.

31 Mart 2021

İlgili Terimler :